SANAL GERÇEKLİK

Markanıza Özel Projeler

360˚ VİDEO PRODÜKSİYON

Video Çekimi, Post Prodüksüyon, VR Entegrasyon

İNTERAKTİF DENEYİMLER

Yaratıcı Fikirler / Sıradışı Kurgular

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Anahtar Teslim Etkinlik Çözümleri

PHOTOBOOTH

Trendi Takip Eden Fotoğraf Kabinleri

SANAL
GERÇEKLİK

OculusRift, HTC Vive, GearVR ve Cardboard ile markanıza özel projeler geliştiriyoruz. Ürünleştirdiğimiz sanal gerçeklik kurgularına ise markanızı entegre ederek 1-3 gün içerisinde hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz.

İNTERAKTİF
DENEYİMLER

Dokunmatik Ekran, Robot Top, Kinect ve Özel Sensörler başta olmak üzere birçok interaktif cihaz ile sıradışı kurgular tasarlıyoruz. Oyunlaştırma (“Gamification”) dinamiklerini ve sosyal medya kurgularımızı da dahil ederek çözümlerimizi farklılaştırıyoruz.

PHOTOBOOTH

Sıradışı konseptler ile trendi takip eden eğlenceli fotoğraf kabinleri tasarlıyoruz. Snapchat, Boomerang ve VSCO gibi fotoğraf uygulamalarından ilham aldığımız bu kabinler etkinliklerinizin vazgeçilmezi olacak.

360˚ VİDEO
PRODÜKSİYON

Özel video ekipmanlarımız ile yaptığımız 360/küresel video çekimlerine ek olarak kurgu, seslendirme, post Prodüksüyon ve 360 VR uygulama çalışmaları gerçekleştiriyoruz. GearVR ve Cardboard özelinde tasarladığımız interaktif proje kurguları ile akılda kalıcı çözümler sunuyoruz.

ETKİNLİK
YÖNETİMİ

Etkinlik kapsamındaki tüm hizmetler için anahtar teslim çözüm sağlıyoruz. Markaya özel stand giydirmesi, etkinlik personeli ve donanım tedariği, lojistik, kurulum gibi etkinlikle ilgili tüm faaliyetler tarafımızdan yürütülüyor.