ÜRÜN KATALOĞUMUZU İNDİRİN

YENİ NESİL PROJELER

Yepyeni teknolojiler ve kreatif kurgular ile etkinliklerinizde fark yaratıyoruz.

SAHA PAZARLAMASI

Markanızın yer aldığı tüm noktalarda katılımcılara “WOMM” etkisi yüksek sıradışı deneyim sunarak marka bilinirliğini arttırıyor ve markanızın ilginin odağında olmasını sağlıyoruz.

ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER

Tüm projelerimizde lojistik, kurulum, personel, dijital oyun, donanım, oyun standı ve marka giydirmeleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor.

MARKAYA ÖZEL TASARIM

Oyun standları ve Dijital Oyun içerikleri markanızın logo vb. görselleriyle giydirilerek markanıza özel hale getiriliyor.

OYUNLAŞTIRMA (GAMIFICATION)

Tüm projelerimizde skor ve süre gibi oyun dinamikleri olduğu için rekabet ile eğlenceyi zirveye taşıyoruz.

ÖDÜL KURGUSU

Tüm projelerimizde skor-puan dinamikleri olduğu için yüksek skor yapanlara çeşit ödüller vermemiz mümkün oluyor.

ETKİNLİK YÖNETİMİ & RAPORLAMA

Etkinlik boyunca teknik süpervizörümüz ve etkinlik görevlilerimiz alanda katılımcılara yardımcı oluyor. Etkinlik sonrasında katılımcı ve uygulama datalarını içeren detaylı etkinlik raporu sunuyoruz.

FOTOĞRAF BASKISI

Oyun sırasında katılımcıların eğlenceli anlarını kayıt altına alıyor ve etkinlik sonunda marka logonuzun yer aldığı bir fotoğraf çıktısı şeklinde katılımcıya hediye ediyoruz. Marka logolu fotoğraflar sayesinde akılda kalıcı bir marka imajı oluşturuyoruz.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

Oyun sırasında katılımcıların deneyimini fotoğraf veya video içerikleri olarak kaydediyor ve anında facebook sayfanızda (fb tab uygulaması altında) paylaşıyoruz. Katılımcılar kendi içeriklerine hızlıca erişerek, facebook ve twitter üzerinden paylaşım yapabiliyorlar.